Me

Timo Pietilä
Myynti ja sisällöntuotanto
0400 477 168
timo.pietila@precis.fi

Iida Ruotsalainen
Projektipäällikkö, myynti ja digimarkkinointi
0400 640 108
iida.ruotsalainen@precis.fi

Sini Puhkala
Talouspäällikkö, tuottaja ja projektit
050 347 9553
sini.puhkala@precis.fi

Tapio Aulu
Art Director, valokuvaaja ja ohjaaja
0400 809 310
tapio.aulu@precis.fi

 

Jukka Turunen
Art Director
040 516 6056
jukka.turunen@precis.fi

Jouni Koponen
Art Director ja kuvittaja
050 532 1973
jouni.koponen@precis.fi

Tomi Pietilä
Cinematographer
040 563 6446
tomi.pietila@precis.fi

Jari Numminen
Graafinen suunnittelija ja verkkosivut
040 414 7606
jari.numminen@precis.fi

 

Anne Salmio
Graafinen suunnittelija
(Äitiyslomalla)
 

Mainostoimisto Precis Oy | Viipurintie 4 A (Verkatehdas), 13200 Hämeenlinna | 03 644 630

Rekisteriseloste